Danas slavimo četvrtu i posljednju nedjelju došašća koja nas neposredno uvodi u slavlje blagdana Božića.

• SPOMENDANI  I BLAGDANI

Petak               u 18.30:

NEDJELJA      u 18.30:

·         ŽUPNI URED

Župni ured radi u ČETVRTAK poslijepodne od 16-18 sati i u  PETAK prijepodne od 09-11 sati.

·         ZAHVALA ZA ZORNICE

Zahvaljujemo svim župljanima koji  su revno dolazili na  mise zornice, posebno svoj našoj djeci i mladima. Neka Bog blagoslovi vašu žrtvu.

·          MISE POLNOĆKE I BOŽIĆ

U ponedjeljak je Badnjak koji nas neposredno priprema na sv. Mise polnoćke i  svetkovinu Rođenja Gospodnjeg. Dvije su Mise polnoćke;  u 20 sati u crkvi u Andrijaševcima i u 24 sata u crkvi u Rokovcima na kojoj će svirati naši tamburaši. U utorak je Božič - Rođenje Gospodnje. Sv. Mise u 9 i 11 sati su u crkvi u Andrijaševcima, a u 18.30 u Rokovcima.

• BOŽIĆNI BLAGOSLOV OBITELJI

Nakon svetkovine Božića i Stjepanova u četvrtak našoj župi započinje blagoslov obitelji na blagdan svetog Ivana. Prvi su na redu Rokovci, a onda iza blagdana Tri Kralja Andrijaševci.

BLAGOSLOV OBITELJI ZAPOČINJE SVAKOG NAVEDENOG DANA U  9.00 SATI. ZA BLAGOSLOV TREBA PRIPREMITI KRIŽ, SVIJEĆU, BLAGOSLOVLJENU VODU I ŽUPNU KNJIŽICU.

·         BLAGOSOV DJECE NA NEVINU DJEČICU

U petak pod sv. Misom u 18.30 u Rokovcima biti će blagoslov djece.

·         SLAVLJE NIJE PUCNJAVA

Molimo sve vjernike, napose našu djecu i mlade da se u ove svete dane uzdržimo od uporabe prirotehničkih sredstava, petardi i pucnjave. Posebno pozivamo vas roditelje da na to upozorite vašu djecu. Božić je blagdan ljubavi i mira, a ne buke i pucnjave.

·         ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ

- U ponedjeljak 31. prosinca 2018. u crkvi u Rokovcima kršćansku ženidbu će sklopiti  ALEN BIČANIČ iz Rokovaca, Kr. Zvonimira 9c  i JASMINA ŠURAN RADIĆ iz Andrijaševaca, Kolodvorska 92a

·         DAROVALI BOROVE ZA CRKVU

Borove za crkvu u Andrijaševcima darovala je gđa. SLAVKA TOMINAC, a borove za crkvu u Rokovcima gospodin DRAGAN MAJER.