Danas je 33. nedjelja kroz godinu. 27. je obljetnica na pad Vukovara. Bogu upućujemo svoje molitve za sve žrtve Vukovara, za pokojne i žive branitelje, a osobito danas zahvaljujemo  na daru slobodne domovine.

SPOMENDANI I BLAGDANI U IDUĆEM TJEDNU

Srijeda:                        Prikazanje BDM

Četvrtak:         Sv. Cecilija, djevica i mučenica

Petak:              Sv. Klement I., papa i mučenik; Sv. Kolumban, opat

Subota:                        Sv. Andrija Dung-Lac i drugovi mučenici

Nedjelja:          ISUS KRIST, KRALJ SVEGA STVORENJA

MISNE NAKANE U  ANDRIJAŠEVCIMA

Utorak        u  18.30:   + iz ob. Bičanić i Maslać

Srijeda        u 18.30:    + Adam i Kata Delić i + Ana i Mato Miškić

Četvrak      u 18.30:     + Cvija i Vlado Buconjić

Petak          u 18.30:    + Petar i Stana Hodak (vjenčanje pod misom)

Subota        u 08.00:    + Mijo, Dragica i Stjepan Horvat

NEDJELJA u 09.00:   + Josip, Kata i Đuro Nestić

u 11.00: ZA SVE ŽUPLJANE

MISNE NAKANE U   ROKOVCIMA

NEDJELJA  u  18.30: + Josip i Marija Palijan

Župni ured radi  UTORKOM I  PETKOM prijepodne od 09-11 sati,  a SRIJEDOM I ČETVRTKOM poslijepodne od 16-18 sati.

ŽUPNA KATEHEZA

MOLITVENA SKUPINA u ponedjeljak

1. RAZREDI SREDNJE ŠKOLE u utorak u 20.00 sati

PRVOPRIČESNICI u srijedu u 10.00 sati

KRIZMENICI u srijedu u 20.00 sati

Ušli smo u mjesec studeni, predposljednji mjesec u godini pa podsjećamo sve obitelji koje još nisu podmirile lukno da to učine što prije.

PROSLAVA SVETE CECILIJE

U četvrtak, 22. studenoga Crkva proslavlja sv. Ceciliju dj. i mč., zaštitnicu crkvene glazbe i pjevača i crkvenih zborova. U našoj župi postoje i djeluju crkveni zborovi koji svojom pjesmom slave Boga i uljepšavaju naša liturgijska slavlja. Svim pjevačima: dječjeg zbora, velikog zbora i zbora mladih čestitamo njihovu nebesku zaštitnicu i pozivamo sve pjevače na zajedničku svečanost koja će se održati u črtvrtak u večernjim satima. Svečana sv. Misa na kojoj će sudjelovati svi naši pjevači bit će u 18.30, a nakon toga zajednička večera, druženje i slavlje u našem ribičkom domu.

·         ŽENIDBENI NAVJEŠTAJ

U petak 23. studenog 2018. u crkvi u Andrijaševcima pod svetom Misom u 18.00 sati kršćansku ženidbu će sklopiti ANTONIJO BILIĆ iz Andrijaševaca, N. Tesle 2  i VERONIKA ČRNJAK iz Zagreba, Ružmarinka 17

Danas je sakrament svetog krštenja primio:

LUKA KOLAKOVIĆ, sin Franje i Željke Kolaković iz Rokovaca, Bosutska 6 7

CVIJEĆE ZA CRKVU

Svi koji želite dati svoj prilog za cvijeće i uređenje crkve povodom crkvenog goda u Andrijaševcima možete to učiniti kod naših zvonara.

Zahvaljujemo svi darovateljim aza crkvu, posebno onima koji su dali svoj dar za obnovu orgulja. Imena naših darovatelja i njihove darove možete pročitati u župnom listiću.