Danas je 32. nedjelja kroz godinu.

SPOMENDANI  I BLAGDANI

Ponedjeljak:    Sv. Jozafat, biskup i mučenik

Srijeda:                        Sv. Nikola Tevelić, prezbiter i mučenik

Četvrtak:         Sv. Albert Veliki, biskup i naučitelj

Petak:              Sv. Margareta Škotska i sv. Geltruda

Subota:                        Sv. Elizabeta Ugarska, redovnica

Nedjelja:          33. NEDJELJA KROZ GODINU

MISNE NAKANE U  ROKOVCIMA

Utorak        u  18.30:   + iz ob. Nedić

Srijeda        u 18.30:    + Marko Smolčić,  + Martin i Janja Kesegić; Za zdravlje jedne osobe

Četvrak      u 18.30:                Za zdravlje

Petak          u 18.30:    + Vinko Jurčić i + Antun Pritaković

Subota        u 08.00:    + iz ob. Čenčar

NEDJELJA u 09.00:   + iz ob. Boška Kulaš

u 11.00: ZA SVE ŽUPLJANE; + Anica Majer marčinko

MISNE NAKANE U   ANDRIJAŠEVCIMA

NEDJELJA  u  18.30: + Martina Bubanjac i + Janja Albertović

Župni ured radi  UTORKOM I  PETKOM prijepodne od 09-11 sati,  a SRIJEDOM I ČETVRTKOM poslijepodne od 16-18 sati.

Ušli smo u mjesec studeni, predposljednji mjesec u godini pa podsjećamo sve obitelji koje još nisu podmirile lukno da to učine što prije..

EUROPSKI SUSRET MLADIH U MADRIDU

Ured za pastoral mladih naše nadbiskupije organizira put u Madrid na Europski susret mladih koji će biti u vrijeme novogodišnjih praznika. Mladi, dočekajte Novu  godinu u Španjolskoj zajedno s tisućama mladih iz cijeloga svijeta. Provedite pet nezaboravnih dana u Madridu gdje će se održati novogodišnji susret za mlade. Ako je netko od mladih iz naše župe zainteresiran za ovaj put sve informacije kao što je cijena puta, smještaj i plan puta možete saznati iz prigodne brošure koju možete dobiti u sakristiji prilikom izlaska iz crkve.

NAŠI POKOJNI

Prošli tjedan preminuo je naš  župljanin ILIJA LOŠONC iz Andrijaševaca.

Danas je sakrament svetog krštenja primio:

IVAN COTA, sin Nikole i Mateje Cota iz Andrijaševaca, Kolodvorska 79

CVIJEĆE ZA CRKVU

Krajem mjeseca studenog  bliži se blagdan sv. Andrije apostola u Andrijaševcima.  Uoči kirbaja imat ćemo duhovnu obnovu u župi koja će nas pripraviti za slavlje crkvenog goda. Običaj je da se za tu prigodu prikupljaju prilozi župljana za uređenje crkve. Svi koji želite dati svoj dar za cvijeće možete to učiniti kod naših zvonara.

Zahvaljujemo svi darovateljim aza crkvu, posebno onima koji su dali svoj dar za obnovu orgulja. Imena naših darovatelja i njihove darove možete pročitati u župnom listiću.